loading please wait..

Biz kimiz

Gocreative dijital tasarım ajansı 2005 yılında müşterilerine dijital pazarlama çözümleri üretebilmek için Bakü/Azerbaycan’da kuruldu. Zaman içinde Kazakistan, Ukrayna, Rusya ve Gürcistan’da çok kapsamlı projelere imza attık. Uluslararası arenadaki başarı farklı açılımlar doğurdu. Sonra Türkiye ofisimiz açıldı. 2015 senesinde şirket merkezini MyOffice 212 adresine, İstanbul’a taşıdık. Taşınırken eli boş gelmedik, bütün deneyimlerimizi de kendimizle getirdik. Geçen yıllar, rekabetçi piyasa koşulları, farklı ülkelerdeki değişik internet çözümleri, yaşanan krizler bizim deneyim hanemize hep artı değer kattı, büyüttü bizi.

Bugün oluşturduğumuz farklılık apaçık ortadadır. Hem Türk, hem Avrupa, hem de eski Sovyetler Birliği şirketlerinin gerçek gereksinimlerini bilerek müşterilerimize en uygun çözümler sunuyoruz. Markanızın farklı ülkelerde fark yaratabilmesi için gerekli bütün dijital iletişim platformlarının oluşturulması hizmetini veriyoruz. Bizim için mesele sadece web sitesi üretmek değil, meselemiz web sitenizin gerektiğinde halkla ilişkiler, gerektiğinde pazarlama, gerektiğinde de ihracat departmanı olarak çalışmasıdır. Kısacası biz sadece bir katalog, bir web sitesi, bir kurumsal kimlik üretmiyoruz, biz imaj ve pazarlama araçları tasarlıyoruz.

Sizlerin ürettiği ürün ve hizmetleri sizler kadar iyi bilemeyiz. Yalnız bu ürün ve hizmetleri teşhir edeceğiniz bölgeleri, dilleri, algı alışkanlıklarını, en yeni trendleri çok iyi biliyor ve takip ediyoruz.

Bütün bu konuları daha detaylı görüşmek için, hatırda kalmak için, sizleri de bi hatır kahvesine bize bekleriz.